Rodzaje systemów klimatyzacji

Klimatyzację dostosowujemy do potrzeb i specyfiki pomieszczenia. Najczęściej stosuje się systemy typu SPLIT, które są bardzo cicha. W urządzeniach tego typu zarówno silnik sprężarki, jak i wentylator skraplacza nie znajdują się w pomieszczeniu, które ma być klimatyzowane. Jeżeli chcemy, aby klimatyzacja została zamontowana w kilku pomieszczeniach, dobrym rozwiązaniem jest MULTI SPLIT. Dzięki temu jedna jednostka zewnętrzna będzie obsługiwała kilka jednostek wewnętrznych.


KLIMATYZACJA ŚCIENNA:

Opcja ta nadaje się do wszelkiego rodzaju gabinetów, biur czy mieszkań i domów. Jednostka wewnętrzna jest bardzo estetycznie wykonana, dlatego będzie pasowała do większości pomieszczeń. Klimatyzatory tego typu są bardzo często spotykane.

KLIMATYZACJA PODSUFITOWA:

Jest to alternatywa dla klimatyzacji ściennej. Stosuje się ją, gdy nie ma możliwość zamontowania sprzętu na ścianie. Urządzenie to jest bardzo wydajne.

KLIMATYZACJA KASETONOWA:

Idealne rozwiązanie do skomplikowanych architektonicznie wnętrz. Czterostronny nawiew sprawia, że w pomieszczeniu bardzo szybko osiągniemy odpowiednią temperaturę.

KLIMATYZACJA KANAŁOWA:

Ten system doskonale sprawdzi się w średniej wielkości budynkach. Chłodne powietrze trafia do pomieszczeń poprzez sieć kanałów. Sam kanał można ukryć nad podwieszanym sufitem. Dzięki temu instalacja będzie niewidoczna.

Wybór odpowiedniego sprzętu zależy od potrzeb użytkowników i kubatury pomieszczenia. Przed zakupem zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą. Odpowie on na wszystkie Państwa pytania.

Strona używa cookies
Ok